KOVACS UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM
2023/03/31

Maijā Rīgā uzstāsies Nīderlandiešu soul mūzikas dziedātāja Kovacs, kura atzinību ieguvusi ar savu neatkārtojamo stila izjūtu, spilgto izskatu un oriģinālajiem mākslas izpausmes veidiem. Dziedātāja Rīgā prezentē savu trešo studijas albumu “Child off sin”.
 
Janvārī izdotā albuma “Child off sin” līdzautors un producents ir Jonathan Quarmby, kurš iepriekš ir strādājis ar  James Morrison, Mika, Nancy Sinatra, The Pretenders un citām slavenām grupām. Albuma tituldziesmā piedalās grupas Rammstein solists  Till Lindemann.
 
“Mans trešais albums ir kulminācija visam, ko esmu apguvusi pēdējos gados. Šajā mākslas projektā es mēģināju attēlot visas savas pagātnes personības maskas. Zemapziņā tas bija ļoti simboliski, jo visas manas maskas parādījās un pazuda šī albuma tapšanas procesā.
“Child off sin” ir tas, kas esmu es. Kovacs! Simtprocentīgi dabiska un atvērta! “ tā par šo projektu  saka pati Kovacs.
 
Sharon Kovacs dzimusi 1990. gadā Eindhovenaa, Nīderlandē. Nopietni ar mūziku aizrāvusies jau pusaudžu gados, pēc skolas beigšanas piedalījusies atvērtā mikrofona ballītēs bāros, kur strādāja arī par viesmīli. Kovacs ļoti ātri kļuva par vietējo zvaigzni un iestājās Roksitijas institūtā Eidhovenā. Kovacs ļoti drosmīgi gāja savu ceļu, smeļoties iedvesmu no tādiem mūziķiem kā Betty Davis, Etta James, Tina Turner, Nina Simone and Billie Holliday.
 
 2014. gadā Kovacs kopā ar slaveno mūzikas producentu Oskara Holleman ierakstīja savu pirmo EP albumu “My Love”. Daļēji Kubā ierakstītais albums, Tango noir stilā, kļuva par hitu Eiropā un sasniedza augstas virsotnes radio topos.  2015. gadā tika izdots debijas albums “Shades off black”, kas iekļuva  mūzikas topos 36 valstīs, top 10 Vācijā un sasniedza pirmo vietu dziedātājas dzimtenē - Nīderlandē.  
 Pēc jauniegūtās slavas mūziķe ir uzkrājusi vairāk kā 60 miljonu Youtube skatījumu, parakstīja līgumu ar modeļu aģentūru “Viva Paris”, ieguva prestižo EBBA balvu un bija iesildošais mākslinieks  Robbie Williams  pasaules turnejā. Māksliniece ir uzstājusies tādos festivālos kā Glastonbury un Sziget.
 
Kovacs otrais Albums “Cheap smell” (2018) bija viens no desmitgades atklātākajiem un godīgākajiem soul mūzikas albumiem, kas nosaukts viņas pēdējās grupas vārdā. Albums ir par pozitivitātes saglabāšanu arī visgrūtākajās dzīves situācijās.
 
Kovacs koncerts Rīgā notiks 23. maijā Koncertzālē Palladium.