ILY IELŪDZ – GORAN GORA, LAIKA SUNS UN SONAA PALLADIUMĀ
2013/09/25

„I Love You” aicina nosvinēt 10 gadus, kopš Vecrīgā vēra durvis bārs ar tādu pašu nosaukumu. Jubilejas koncerts ar latviešu mākslinieku Goran Gora un „Laika Suns”, kā arī britu grupas „Sons of Noel and Adrian” piedalīšanos, notiks 30. oktobrī „Palladium Rīga” koncertzālē.

Bārs „I Love You” savus pirmos apmeklētājus uzņēma 2003. gada nogalē, piedāvājot muzikālu alternatīvu Vecrīgas popmūzikas troksnim. Gadiem ejot, bārs ir kļuvis par zīmolu, kuram pievienojusies „I Love You” skatuve „Positivus” festivālā un mūzikas izdevniecība „I Love You Records”. Tās katalogā jau ir gan starptautiski veiksmīgākās igauņu grupas „Ewert and The Two Dragons” albums „Good Man Down”, gan latviešu mūziķes Alises Jostes un eksperimentālā roka apvienību „Mona De Bo” un „Párara” ieraksti. Šopavasar „I Love You Records” apgādā tika izdots grupas „The Sound Poets” albums „Tavs stāsts”.

Jubilejas koncertā uz „Palladium Rīga” skatuves kāps dziesminieks Goran Gora, kura ieraksti bija starp pirmajiem „I Love You Records” izdevumiem, grupa „Laika Suns”, kuras albums „Nakts Karalis” nāca klajā šā gada pavasarī, un daudzsološās britu folkmūzikas zvaigznes „Sons of Noel and Adrian” (SONAA). Ar šo grupu „I Love You Records” nesen noslēdza līgumu par pārstāvniecību Baltijas valstīs.

Pirms uzstāšanās Rīgā SONAA sniegs koncertus arī Viļņā (28. septembrī kultūras centrā „Loftas”) un Tallinā (29. septembrī klubā „Von Krahl”) kopā ar „I Love You Records” grupu „Momend”.

SONAA ir eksperimentāla grupa no Braitonas Anglijā, kas guvusi ievērību ar saviem enerģiskajiem priekšnesumiem, kuru laikā uz skatuves nereti kāpj līdz pat trīspadsmit mūziķiem. Gandrīz katrs SONAA dalībnieks pārstāv arī savu solo projektu, bet viņiem neliedz pievienoties arī citiem māksliniekiem un to apvienībām. Kopš dibināšanas 2008. gadā grupa daudz koncertējusi kopā ar dziesminieci Lauru Marlingu un devusies divās Lielbritānijas turnejās kopā ar „Mumford & Sons”. Šogad nāca klajā otrais SONAA studijas albums „Knots”.

Koncertu „Palladium Rīga” atbalsta: Radio SWH, TVNET, Diena, Mūzikas Saule.

Koncerta biļetes var iegādāties: www.ekase.lv

Vairāk informācijas:
www.iloveyou.lv
www.iloveyourecords.com

Goran Gora: http://www.gorangora.com/
Laika Suns: https://www.facebook.com/LaikaSuns
The Sons of Noel and Adrian: https://www.facebook.com/sonsofnoelandadrian