Hiphopa apvienība “OLAS” izziņo koncerttūres datumus un biļešu tirdzniecību uz tūres noslēguma pasākumu koncertzālē “Palladium Riga”
2017/04/04

Hiphopa apvienības “OLAS” ilgi gaidītais debijas albums “IR KLĀT” jau šajās Lieldienās! Albumam sekos reģinonālā koncerttūre “VAI TU ESI GATAVS?”, kas norisināsies kopumā deviņās Latvijas pilsētās no 21.aprīļa līdz 19.maijam un noslēgsies ar lielkoncertu koncertzālē “Palladium Riga” 26.maijā Rīgā

Biļetes uz reģionālajiem tūres koncertiem, albumu iepriekšpārdošanā, suvenīrus, kā arī fanu komplektus par īpašu cenu iespējams iegādāties oficiālajā mājaslapā vaituesigatavs.lv. Savukārt biļetes uz “Palladium Riga” lielkoncertu no 5. aprīļa būs pieejamas visās “Biļešu Serviss” kasēs, kā arī bilesuserviss.lv. Turklāt ātrākajiem pircējiem pirmās 100 biļetes uz “Palladium Riga” būs nopērkamas tikai par 10 eur!

Koncerttūrē apvienībai pievienosies jaunais un daudzsološais DJ Guestino, kas iesildīs publiku pirms koncertiem. Dažos no tūres koncertiem uz skatuves līdzās abiem “OLAS” dalībniekiem kāps arī dziedošais policists Nikolajs Puzikovs.  6.maijā Ventspilī teātra namā “Jūras vārti” notiks vienīgais tūres dienas pasākums bērniem, kurā jaunākajiem faniem būs iespēja ne tikai noklausīties koncertu un sabildēties ar “OLAS” dalībniekiem, bet arī tik pie dāvaniņām un pārstiegumiem. Pēcāk “Jūras vārtos” notiks vakara koncerts un nakts ballīte, kurā varēs piedalīties nu jau visi pilngadību sasniegušie.  Noslēguma koncerta programmā “Palladium Riga” piedalīsies īpašie viesi, kas tiks paziņoti tuvojoties koncertam, paredzētas arī aktivitātes no sadarbības partneriem. 

“OLAS” debijas albums “IR KLĀT” Lieldienās būs pieejams gan fiziski izdotā CD versijā, gan digitāli un vēlāk nonāks arī straumēšanas servisos. Albumā būs klausāmas 14 prikolrepa kompozīcijas, kas tapušas no apvienības pirmsākumiem līdz pat šī gada pavasarim, tostarp populārākie singli “Daudz naudas”, “Dzīvoju pie mammas”, “Priekšnieku nav”, “Keep calm like Kristaps Porzingis”, “Prezidents” pied. Renārs Zeltiņš, kā arī 8.martā izdotais singls “Policists” pied. Nikolais Puzikovs un vairākas vēl līdz šim nedzirdētas dziesmas. 

Jaunākais video izdots 8.martā un tapis sadarbībā ar Nikolaju Puzikovu:

Hiphopa apvienība “OLAS” radusies kā humora projekts pirms trīs gadiem, apvienojoties kādreizējiem kursa biedriem Žanim Pavlovskim un apvienības “Kreisais Krasts” biedram Arvim Reikam. Pirmā pusgada laikā “OLAS” sasniedza pārsteidzošus Youtube skatījumu rādītājus. Šobrīd apvienības Youtube videoklipu skatījumi kopumā pārsniedzot 20 miljonus. Arī Instagram sekotāju skaits katram dalībniekam ir iespaidīgs: Reikam vairāk nekā 50 tūkstoši un Žanim 40 tūkstoši. Līdz šim “Olas” priecējuši fanus vien ar atsevišķiem singliem, videoklipiem, kā arī koncertos. Šajā pavasarī beidzot klajā nāks debijas albums.

Dalībnieku instagram profili:
Arvis Reiks - https://www.instagram.com/reikskk/
Žanis Pavlovskis - https://www.instagram.com/zpavlovskis/

 

Koncerttūri atbalsta: XL Energy drink, “SIXT” auto noma, tirdzniecības centrs “Riga Plaza”, kinoteātris “Multikino”, Draugiem.lv

Informē: UrbanConcept.lv, Skaties.lv, Latvijas Radio 5 - PIECI.LV 

Vairāk informācijas: vaituesigatavs.lv

Albuma singlu videokilipi: