Festivālā Re Rīga! — laikmetīgais cirks visā savā daudzveidībā no 23. līdz 25. augustam.
2017/04/26

Psiholoģiska drāma, kurā, iedvesmojoties no 19. gadsimta burvju mākslinieku radītajām vīzijām, mijas sapņi un ilūzija, akrobātika, kas aicina skatītāju sekot patiesības meklējumiem, neganta mānīšanās, kas uzjautrina, iekštelpu un āra priekšnesumi, izrādes pieaugušajiem un izrādes ģimenēm — tas viss šogad būs redzams starptautiskajā laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivālā RE RĪGA!, kas notiks no 23. līdz 25. augustam.

Šogad pirmo gadu festivāla Re Rīga! telpu izrādes notiks koncertzālē Palladium, kas ir ideāli piemērota vieta, lai ļautu vizuāli un audiāli izpausties laikmetīgā cirka elementiem - akrobātikai, mūzikai un teātrim. 

Trešdien, 23. augustā varēs pārliecināties par Somijas skatuves mākslas uzplaukumu trupas WHS izrādē AIZIEŠANA. Stāstā par diviem cilvēkiem, pāri, kuri, atsvešinājušies viens no otra,  jaunā maģija apvienota ar teātri, deju, vizuālo mākslu un unikālu kostīmu mākslinieka darbu.

Ceturtdien, 24, augustā izrādē 100% CIRKS, ko uz Rīgu vedīs franču mākslinieks Žiljēns Ožē un dāņu mākslinieks Mikels Hobics, būs neganta mānīšanās un gaisa akrobātikas triki, karājoties matu bizē, balansēšana uz viena pirksta, triki uz ķīniešu kārts, muzikāls priekšnesumu, atskaņotu uz alumīnija caurules, un vēl citi Monty Python cienīgi izgājieni. 

Piektdien, 25. augustā varēs redzēt to, ka laikmetīgais cirks var palīdzēt uzdot pavisam nopietnus jautājumus un arī meklēt atbildes trupas RICOCHET (ASV) izrādē DŪMI UN SPOGUĻI. Šeit skatītāji tiks aicināti, vērojot poētisku akrobātiku, doties līdzi intensīvā un bezkompromisu ceļā patiesības meklējumos.

Biļetes uz Re Rīga! izrādēm iespējams iegādāties bilesuserviss.lv.
Biļetes pārdošanas sākumposmā būs par zemāku cenu. 

Festivālu atbalsta Rīgas dome un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Festivāla Re Rīga! mājas lapa:http://reriga.lv
Festivāla Re Rīga! lapa FB: http://ej.uz/facebook_reriga

Festivāla momenti 2013–2015: