EWERT AND THE TWO DRAGONS KONCERTU IESILDĪS MOMEND
2013/02/22

Ewert and The Two Dragons 1.marta koncertu koncertzālē Palladium iesildīs daudzsološā pašmāju indī folk grupa Momend.
 

Momend vokālists un dziesmu autors Kārlis atklāj, ka Momend ir „ārkārtīgi priecīgi un pagodināti par iespēju uzstāties kopā ar Ewert and the Two Dragons. Viņi ir pierādījuši, ka ir iespējams sasniegt daudz, un nav svarīgi no kurienes tu nāc. Viņu panākumi noteikti iedvesmo daudzus jaunos Baltijas mūziķus, tajā skaitā arī mūs pašus, tāpēc šī uzstāšanās ir jo īpaši patīkama”. 

Momend ir indī folk stilā spēlējoša grupa, kas tika izveidota 2009.gada nogalē kā vokālista un ģitārista Kārļa Strūberga un bundzinieka Normana Bārbala duets. Vēlāk grupai pievienojās Jurģis Priedītis un Elvijs Pārpucis, līdz ar ko grupas skanējums ir pilnveidojies, kļuvis niansētāks un dinamiskāks.

2011.gada pavasarī Momend uzvarēja vairākos jauno grupu konkursos, iegūstot iespēju uzstāties pašmāju un ārzemju festivālos.  Debijas albums „Episodes of Trust”, iepriekšēja gada jūnijā nāca klajā mūzikas apgādā „I Love You Records”.

Bruno Roze, „I Love You Records” dibinātājs: “Momend, manuprāt, ir viena no tām Latvijas jaunajām grupām, kuru stiprākā puse ir tieši dzīvais izpildījums. Grupu pamanījām jau pirms vairākiem gadiem, kad tā piedalijās „I Love You” bāra rīkotajos Open Mic konkursos. Kopš tā laika Momend ir krietni vien mainījušies un tas liek domāt, ka nākotnē sagaidāmi arvien lielāki panākumi. Es personīgi iesaku, nepalaist garām  iespēju redzēt viņus "dzīvajā".”

Kā iepriekš ziņots, populārākā Baltijas folkroka sensācija Ewert and the Two Dragons 1.martā uzstāsies Palladium koncertzālē ar vērienīgu pavasara koncertu. 
 

Papildus informācija:
http://www.facebook.com/momend
https://twitter.com/momendmusic
https://soundcloud.com/momend
https://www.facebook.com/ewertandthetwodragons