ELEKTRONISKĀS DEJU MŪZIKAS FESTIVĀLĀ GLOBALHOUSE ARĪ ANDRE CRASH UN DEROS
2014/03/07

Elektroniskās deju mūzikas festivāla GLOBALhouse pirmajā pasākumā 10.maijā koncertzālē „Palladium” skatuvi satricinās arī Latvijā pazīstamie elektroniskās deju mūzikas dīdžeji – Andre Crash un DEROS.

Andre Crash karjeru sācis 1998.gadā. Spēlējis dīdžeja setus neskaitāmos house mūzikas pasākumos, tai skaitā Baltijas lielākajā deju mūzikas festivālā "Essential Knockout", "Sensation White", "Summer Sound", "Šlokenbeka", "Shine Cafe", iesildījis Tiesto koncertu Viļņā, Lietuvā. Uzstājies kopā ar daudzām pasaules līmeņa elektroniskās deju mūzikas zvaigznēm. Vairāku gadu garumā ierindojies Latvijas Dīdžeju topa galvgalī. Ir izdevis vairākus skaņdarbus. Uzstājies Latvijā, Balltijā, Eiropā un ASV.

DEROS uz lielās skatuves pirmo reizi kāpis 2004.gadā. Kopš tā laikā spēlējis dīdžeja setus dažādos Latvijas un ārzemju klubos, piedalījies vairākos mūsu valsts elektroniskās deju mūzikas pasākumos, tai skaitā „Sensation White” (Rīga), „Essential Knockout”, „Baltic Beach Party”, „Summer Sound”, „Kazantip” Ukrainā un citos. Daudzpusīgs mūziķis – mūzikas izvēle dīdžeja setiem no DeepHouse līdz Progressive.

GLOBALhouse elektroniskās deju mūzikas festivāls radīts ar mērķi aktualizēt elektroniskās deju mūzikas kultūru Latvijā, katrā no pasākumiem dodoties muzikālā ceļojumā uz kādu no deju mūzikas lielvalstīm. Pirmā pietura – Nīderlande.

Apmeklētāju acis žilbinās pašmāju mākslinieki, Nīderlandes dīdžeju parāde, gaismu un skaņu šovi, dejotāji un citi elpu aizraujoši pārsteigumi. Pirmais īpašais viesis no Nīderlandes jau atklāts pirms nedēļas – Funkerman, viens no vadošajiem Nīderlandes elektroniskās deju mūzikas dīdžejiem un producentiem. Pasākumu bagātinās arī vispasaules ballīšu dūzis, kvalitātes mēraukla un vienmēr uzticams sabiedrotais –  oriģinālais degvīns Stoli.

            Festivāla sākums 10.maijā plkst. 22:00, ieeja pasākumā no plkst. 20:00. Biļetes „Biļešu Serviss” kasēs, cena – sākot no 19 EUR. Festivāls norisināsies diennakts tumšajā laikā, tādēļ ieeja tikai no 18 gadu vecuma.

GLOBALhouse rīko pasākumu aģentūra „Lemonbox” – ideju, notikumu, piedzīvojumu un kvalitātes rūpnīca, kurā tiek radīti un ir iedzīvināti dažādi produkti – publiski un korporatīvi pasākumi, reklāmas kampaņas, audio, video un foto, sporta pasākumi, koncerti, mūzikas festivāli jeb viss, kas nepieciešams aizraujošam piedzīvojumam. Komandā apvienojušās ļoti spēcīgas personības ar vairāku gadu pieredzi pasākumu nozarē.

Vairāk informācijas www.globalhouse.lv.