Dzelzs vilks - Jura Kaukuļa jubilejas koncerti notiks Palladium Rīga
2020/09/10

Leģendārā latviešu rokgrupa “Dzelzs vilks” aicina uz grupas solista un dziesmu autora Jura Kaukuļa jubilejas koncerttūres noslēguma koncertiem. Tie notiks 7. novembrī, Rīgā, koncertzālē “Palladium”, plkst. 16.00 un 20.00 

Koncerti atkārtoti pārcelti no 12. septembra, mūzikas nama “Daile”.

Juris Kaukulis, kurš 2020. gadā svin pusgadsimta dzimšanas dienu, ir latviešu mūziķis, rokgrupas “Dzelzs vilks” vadošais solists un ģitārists, kura balss tembrs, harizmātiskā uzstāšanās maniere un nebeidzamā enerģija ārpus standartiem nav sajaucama ne ar vienu citu.

Jura dibinātā grupa “Dzelzs vilks”, gadiem ejot, kļuvusi par mūziķa alter ego, un ir viena no populārākajām Latvijas rokgrupām, kas saņēmusi ievērojamu skaitu apbalvojumu gan par labākajiem roka un folka albumiem, gan – par dziesmām. 

2020. gada sākumā “Dzelzs vilks” aizvadīja vairākus izpārdotus Jura Kaukuļa jubilejas koncertus Latvijas pilsētas, un turneju noslēgs 7. novembrī, Rīgā, koncertzālē “Palladium”, divos koncertos. Tajos skanēs sulīgākās dziesmas no dažādiem “Dzelzs vilka” daiļrades posmiem, tāpat arī fanus priecēs populārākās kompozīcijas un pavisam jaunas dziesmas. Nedzirdētās versijās izskanēs arī Jura Kaukuļa kompozīcijas, tapušas radošās sadarbībās kopā ar dažādiem māksliniekiem. 

“Ņemot vērā pašreizējos iekštelpu koncertu apmeklējuma ierobežojumus, ir skaidrs, ka tādā veidā, kādā bija iecerēti divi 12. septembra koncerti mūzikas namā “Daile”, tie nevar notikt. Tāpēc rūpēs par klausītāju veselību un ievērojot likumu, “Dzelzs vilks” lēmis pārcelt abus koncertus uz citu datumu – 7. novembri, kā arī uz plašākām telpām - koncertzāli “Palladium”, kurā koncertu varēs noskatīties visi jau iegādāto biļešu īpašnieki.

Grupa lūdz ņemt vērā, ka sakarā ar pasākumu apmeklējuma ierobežojumiem koncerta organizētājs ir veicis izmaiņas sēdvietu un stāvvietu izkārtojumā, lai koncertu apmeklētājiem nodrošinātu nepieciešamo savstarpējo distanci. Iepriekš iegādāto biļešu īpašniekiem tiks izsūtītas jaunas biļetes, kas atbilst iepriekš iegādāto biļešu kategorijām, līdzvērtīgās vietās iepriekš izvēlētajām.