Čipsis un Dullais koncerts Palladium
2023/09/14

"Čipsis un Dullais aicina uz līdz šim lielāko grupas koncertu Palladium, lai svinētu labāko dziesmu izlases ""Zelta večuki"" (Golden Oldies)  iznākšanu vinila formātā un limitētā daudzumā. Bagātinot, bet neietekmējot dziesmu orģinālo skanējumu, koncertā tiks izpildītas visas līdz šim nospēlēšanas vērtās grupas dziesmas, arī tās, kuras netika iekļautas šajā labāko dziesmu izlasē.
 
Par godu lielajam koncertam un dziesmu izlasei, grupa nāk klajā ar drosmīgu soli un iekļauj albumā pavisam jaunu dziesmu ""Saku nesaku nekad"", kuru paši jau ierindo savā zelta fondā. Koncerts būs arī īpašs ar to, ka dziesma ""Saku nesaku nekad"" piedzīvos savu pirmo koncerta pieredzi. ""Mēs neesam pārgalvīgi, bet garlaicīgu dzīvi dzīvot ir garlaicīgi, tāpēc kāpjam ārā no savas komforta zonas un daram to kas jādara"", tā par savu drosmīgo izvēli un dziesmu saka grupa, un piebilst ""jaunā dziesma ir par to, ka kategorisms ir ierobežojošs un īstu brīvību var piedzīvot tikai atstājo sev iespējas"".
Grupai ir svarīgas vērtības, tāpēc, paliekot uzticīgi sev, grupa cenšas nesacerēt vairāk par vienu dziesmu gadā, un tā nu ir sanācis, ka ""Saku nesku nekad"" ir šī gada dziesma, kas ierakstīta kopā ar producentu Gati Zaķi.
 
Čipsis un Dullais ir latviešu mūzikas duets, kas lielākoties izpilda romantiskas dziesmas žanrā, ko paši dēvē par ""jaunā viļņa šlāgeri"". Duetu veido Mārtiņš Ābols un Ģirts Strumpmanis, citos rokmūzikas žanros pieredzējuši mūziķi, kas apvienojās 2005. gadā. 2012. gadā izdeva debijas studijas albumu ""P.S. es Tevi mīlu"". 2016. gadā saņēma Alternative.lv gada balvu kā ""Alternatīvākā grupa"". 2020. gada jūnijā duets izdeva otro albumu ""Bravo!"", kas tika nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai ""Zelta mikrofons 2020"" kategorijā ""Šlāgermūzikas albums"".