“Carnival Youth” 20. oktobrī izdos debijas albumu un dosies Latvijas koncerttūrē.
2014/09/23

Grupa “Carnival Youth”, kas šajā pavasarī sevi veiksmīgi pieteica ar debijas “EP” “Never Have Enough” 20. oktobrī izdos albumu un novembrī dosies savā pirmajā Latvijas koncerttūrē. Biļetes uz Rīgas koncertu pieejamas www.eKase.lv no šodienas, uz pārējiem koncertiem no nākamās nedēļas.

Koncerttūri “Carnival Youth” uzsāks Rīgā, koncertzālē “Palladium” 22. novembrī. Tam sekos koncerti citās Latvijas pilsētās: 28.11.2014 Liepājā, “Fontaine Palace” 29.11.2014 Jelgavā, “Četri Balti Krekli” 05.12.2014 Valmierā 06.12.2014 Cēsīs, “Fonoklubs”

Biļetes cena uz koncertu Rīgā, “Palladium” iepriekšpārdošanā sākot no 15 eiro. Biļešu cenas uz pārējiem Latvijas koncertiem no 7 – 10 eiro.

Līdz Latvijas koncerttūrei “Carnival Youth” paredzēta aktīva koncertēšana Eiropā. Šobrīd grupa atrodas Vācijā, kur šovakar uzstāsies “Reeperbahn Festival” Hamburgā. Rīt, 19. septembrī grupas “EP” “Never Have Enough” caur ierakstu kompāniju “Popup Records” tiek izdots Vācijā, Austrijā un Šveicē. Vēl šoruden “Carnival Youth” uzstāsies Budapeštā, Vīnē, festivālā “Waves Vienna”, Bratislavā, festivālā “Waves Bratislava”, Tamperē, festivālā “Lost in Music”, Londonā un novembra vidū – sešu koncertu turnejā Vācijā. Radio SWH ēterā varēs sekot līdzi grupas gaitām Eiropas turnejā, kā arī piedalīties īpašā loterijā un saņemt grupas sūtītu pastkarti no katras pieturvietas Eiropā un laimēt ielūgumus uz kādu no koncertiem Latvijā.