Atcelts grupas BLOSSOMS koncerts
2017/01/26

Cienījamie skatītāji, SIA “L Tips Agency” ar nožēlu spiesta paziņot, ka plānotais grupas “BLOSSOMS” un dziesminieka DEKLANA MAKENNAS koncerts, kas bija paredzēts 22.02.17. koncertzālē PALLADIUM, ir ATCELTS.

Grupas “BLOSSOMS” menedžments informējis, ka, sakarā ar grupas koncertu loģistikas izmaiņām, diemžēl nebūs iespējams īstenot agrāk izsludinātos Somijas un Baltijas valstu koncertus:
20.februārī Helsinkos,
21.februārī – Tallinā,
22.februārī – Rīgā,
23.februārī – Viļņā.

Iegādātās biļetes ir iespējams apmainīt uz amerikāņu grupas PHANTOGRAM koncertu, kurš paredzēts 06.04.2017., koncertzālē PALLADIUM vai arī saņemt atpakaļ par biļetēm iztērētos naudas līdzekļus.

Lai veiktu biļešu maiņu, lūdzam aizpildīt pielikumā pievienoto iesniegumu (iesniegums biļešu maiņai), norādot informāciju par nododamajām biļetēm.  Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv

Pieteikumus biļešu maiņai var iesniegt līdz 10.03.2017.

Naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu (iesniegums biļešu atgriešanai). Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv. Aizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasēs.

Pieteikumus naudas saņemšanai var iesniegt līdz 10.03.2017.

Pasākuma organizators SIA “L Tips Agency” un SIA “BIĻEŠU SERVISS” atvainojas par sagādātajām neērtībām!