Biļetes uz ELECTROCUTANGO koncertu Palladium lietotājiem par īpašu cenu
2013/12/16

2014.gada 11. janvārī pirmo reizi Rīgā, koncertzālē Palladium, uzstāsies pasaulslavenā elektroniskā tango mūziķu grupa Electrocutango. Koncerts notiks Starptautiskā Argentīnas tango festivāla RigaTangoWinterFest 2014 ietvaros. Palladium saviem sekotājiem piedāvā iegādāties biļetes uz Electrocutango pasākumu ar 15% atlaidi! Akcijas biļetes būs iespējams iegādāties no 17.-19.decembrim, izmantojot akcijas kodu, kas tiks izsūtīts visiem reģistrētajiem lietotājiem, kas līdz 16.decembra plkst. 18:00 būs reģistrējušies Palladium jaunumu e-pasta saņemšanai.

Electrocutango mūzika aizrauj ikvienu – gan klausītājus, gan dejotājus. Uzstājušies gandrīz visās lielākajās Eiropas pilsētās, Electrocutango ir hīts pat Buenosairesā, kaut arī viņu dzimtene ir Oslo.

Elektrocutango dēvē par vienu no visdinamiskākajām, inovatīvākajām un oriģinālākajām jaunās elektro tango mūzikas stila grupām pasaulē. Grupa plaši pazīstama ar savu albumu Felino, kurš tiek uzskatīts par elektroniskā tango žanra klasiku.

Orķestra oriģinālās kompozīcijas ir kompleksas un ritma bagātas. Electrocutango mūzika balstīta uz tango mūzikas buķeti, tajā ieskanas komponistu Horacio Salgana un Astora Piacollas stīgas. Taču Electrocutango melodijās ir arī Puertoriko, Brazīlijas, džeza un mūsdienu mūzikas ritmi.

Electrocutango dibinājis Sverre Indris Joner – norvēģu mūziķis, komponists un arranžētājs, kurš sarakstījis mūziku teātriem, filmām un orķestriem. Viņš radījis mūziku lugai Tanghost, kura plaukusi laurus, uzstājoties kopā ar pasaulslaveno horeogrāfu un tango dejotāju Pablo Veronu. 2011. gadā koncertējot Buenosairesas Nacionālajā Tango Akadēmijā, tās prezidents Horacio Ferrer piešķīra Joneram goda pilno Akadēmijas biedra titulu.

Electrocutango koncerts Rīgā tiek rīkots Starptautiskā Argentīnas tango festivāla RigaTangoWinterFest 2014 ietvaros. RigaTangoWinterFest iespējams ir viens no tolerantākajiem festivāliem Eiropā, veicinot dažādu tango stilu izpausmes un attīstību tango dejā un mūzikā, nododot publikas vērtējumam ne tikai klasiskās, bet arī modernās tango vērtības populāru tango mākslinieku izpildījumā.

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu Servisa kasēs un www.palladium.lv

Sīkāka informācija:
www.rigatangowinterfest.blogspot.com