ARTURS SKUTELIS IZSLUDINA ALBUMA “JĀ” LIELKONCERTU
2022/02/01

2022. gada 20. maijā Rīgā, koncertzālē “Palladium” notiks latviešu hip-hopa mūziķa Artura Skuteļa lielkoncerts un jaunā albuma “Jā” prezentācija. No šodienas koncerta biļetes ir pieejamas visās “Biļešu Servisa” kasēs.

Albums “Jā” darināts pēdējā gada laikā vairākās Latvijas pilsētās, vokālus ierakstot Rīgā, “msonic Baltic” skaņu ierakstu studijā. “Albuma centrā ir mākslinieka brīvības jautājums, dažādu ārējo apstākļu pārvarēšana, arī radošas krīzes pārvarēšana. Refleksijas par mūziķa un mūzikas industrijas mijiedarbi. Ja vienā teikumā – “Jā” ir mākslinieka brīvības manifests,” saka autors. Šobrīd albums vēl atrodas apstrādes un noslēdzošo dziesmu ieraksta procesa darbos, tas tiks publicēts šī gada pavasarī.

Arturs Skutelis ir viens no zināmākajiem un savdabīgākajiem latviešu hip-hopa mūziķiem un tekstu autoriem, studijas un radošās apvienības PKI dibinātājs, dzīvās mūzikas grupas “Tvērumi” līderis. Nominēts Austras balvai, Latvijas mūzikas Gada Balvai “Zelta mikrofons”, Aleksandra Čaka balvai, vairākas reizes ieguvis Latvijas Hip-Hopa Gada Balvu u. c. apbalvojumus.

20. maijā koncertzālē “Palladium” vairāk nekā divu stundu garajā koncertprogrammā Arturs Skutelis izpildīs gan albuma “Jā” skaņdarbus, gan dziesmas no senākiem, jaunākiem un pat nu jau leģendām apvītiem laikiem. Kā lielkoncerta īpašie viesi ar savām soloprogrammām uz skatuves kāps hip-hopa apvienības “Runu Zāle” dalībnieks BUSH, kurš pērnā gada nogalē publicēja kritiķu un daudzu klausītāju augsti novērtēto albumu “Putni”, kā arī latgaliešu repere Ūga, kuras 2020. gadā izdotais ieraksts “LG ir HH” apbalvots ar latgaliešu kultūras gada balvu “Boņuks” un “Zelta mikrofonu” nominācijā “Gada debija”. Lielkoncerta programmu papildinās arī speciāli izveidota scenogrāfija, līdzās Arturam Skutelim uz skatuves darbosies skaņu arhitekts Dj Vinvins un vairāki iepriekš neizsludināti koncerta viesi. Gan albuma, gan lielkoncerta vizuālo noformējumu veido Emīls Kālis.

Ieeja pasākuma norises vietā no plkst. 18.00, koncerta sākums plkst. 19.00. Koncerta biļetes jau no šodienas ir pieejamas visās “Biļešu Servisa” kasēs, kā arī internetā: https://bilesuserviss.lv. Koncertā nav vecuma ierobežojumu.

Epidemioloģiskās drošības noteikumi un informācija koncerta apmeklētājiem: saskaņā ar Latvijā noteiktajiem Covid-19 ierobežojumiem publisku pasākumu rīkošanai ieeja koncertā būs atļauta, uzrādot Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas faktu apstiprinošu sertifikātu. Pie ieejas koncertā būs obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs  Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejupielādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv. Lūdzam ņemt vērā, ka valstī noteiktie Covid-19 pulcēšanās ierobežojumi var mainīties un prasības koncerta apmeklētājiem tiks noteiktas pēc koncerta laikā spēkā esošajiem noteikumiem.

Vairāk informācijas: http://skutelis.lv