AIVO OSKIS. SUVENĪRS
2022/02/07

Aivo Oskim 2021. gads bijis panākumiem piepildīts. Piecas dziesmas iekļuvušas Latvijas Top 100, tostarp “Krūze” sasniegusi arī  1. un “Pašiem nemanot” 3. vietu. Pērn Aivo klātbūtne uz Latvijas mūzikas skatuves nepalika nepamanīta.

2021. gads sniedzis arī panākumus televīzijas un sociālo mediju kontekstā, jo Aivo aizvadīja veiksmīgu “European Hit Radio Latviešu hiti” programmas “Pabeidz Dziesmu” sezonu, kā arī vadīja EHR Top 100 speciālizlaidumu. Aizvadītajā gadā Aivo piedalījās arī “La Dolce Vita” ar Roberto Meloni, “Kad viņas satiekas” un “Gudrs, vēl gudrāks”, kā arī vairākos populāros “YouTube” šovos. 

2022. gads Aivo Oskim sola vēl lielākus panākumus, jo šī gada 20. jūlijā klajā nāks viņa debijas albums “SUVENĪRS”.

““SUVENĪRS” ir pozitīvu un dinamisku singlu kopums, kas tajā pašā laikā sniedz vēstījumu par smagu darbu, aizrautību un grūtību pārvarēšanu,” saka Oskis. “Patiesībā, ja palūkojamies uz sevi, mūsu visu dzīves ir piepildītas ar suvenīriem, ko mēs paši radām, un brīžos, kad esam kāda sava kārtējā pieredzes ceļojuma izskaņā, dzīve ir pietiekami dāsna, lai atalgotu mūs ar šiem mīlestības, drosmes un sasniegumu suvenīriem. Tieši to arī mans albums cildinās un to svinēsim kopā ar klausītājiem,” viņš paskaidro.

Lai 2022. gadu padarītu vēl lieliskāku, Aivo Oskis ar lepnumu paziņo, ka 17. septembrī koncertzālē “Palladium Rīga” notiks viņa koncertšovs “SUVENĪRS”, kas tiks organizēts ar dzīvā sastāva uzstāšanos, un būs neaizmirstams notikums.

““SUVENĪRS” ir  ne tikai audiāli, bet arī vizuāli aizraujošs koncertšovs, kas veidots, lai radītu prieka, laimes un aizrautības piepildītus mirkļus ikvienā skatītājā. Mēs ar pārējiem programmā iesaistītajiem cilvēkiem esam cītīgi strādājuši, lai radītu iespaidīgus, vizuāli baudāmus priekšnesumus, labu mūsdienu oriģinālmūziku un dažādus aizraujošus pārsteigumus. Domāju, ka skatītāji nebūs vīlušies šajā programmā, kas, manuprāt, būs viens no Latvijas lielākajiem koncertnotikumiem 2022. gadā,” stāsta Aivo.

Koncertprogrammā “SUVENĪRS” tiks iekļauta arī viesmākslinieces – uzlecošās Latvijas mūzikas zvaigznes Būū, uzstāšanās. Būū ir dziedātāja, producente, mūzikas un vārdu autore, kura debitēja 2021. gadā ar singliem “Siekala”, “Sāku no sākuma” un tām sekojošo debijas albumu “Albūūms”. Māksliniece par debijas gadu ir ieguvusi četras nominācijas mūzikas ierakstu gada balvā “Zelta Mikrofons”.

Kvēlākajiem atbalstītājiem būs iespēja satikt Aivo Oski, Būū un citus koncerta “SUVENĪRS” dalībniekus pie šampanieša glāzes afterparty, ko vadīs Katrīna Dimanta, iegādājoties Ultimate Artist Experience biļeti (plašāka informācija zemāk).

Lai iegādātos koncerta “SUVENĪRS” biļetes un uzzinātu vairāk par Aivo Oski, apmeklējiet vietni AivoOskis.com