21. oktobrī koncertzālē Palladium uzstāsies vokālā grupa Solala no Zviedrijas un vokālā grupa Latvian Voices.
2017/09/28

Solala ir mainījusi priekšstatu tam kā var izklausīties vokālā grupa. Mūzikas pasaulē Solala tiek dēvēti par vokālā spēka trio. Pēdējo gadu laikā viņu atraktīvie mūzikas video grupai ir piesaistījuši milzīgu auditoriju. Ar savu neparasto un lielisko sniegumu Solala kļuvusi par YouTube sensāciju un pasaulē pieprasītu koncertgrupu. Trīs zviedru puišu grupa koncertā atdzīvinās visu mīlētas dziesmas, izpildot tās sev raksturīgajā manierē.

Latvian Voices ir startptautiski pazīstamākā Latvijas vokālā grupa. Enerģija, kas nāk līdzi Latvian Voices mūzikai, vienmēr uzrunā ļoti spilgti, un mūzika, ko spēj radīt meitenes ar savām balsīm, ir brīnums. Koncertā klausītājiem būs iespēja pārliecināties par to, ka cilvēka balss spēj aizstāt gandrīz jebkuru mūzikas instrumentu. Meitenes izpildīs pasaulē un Latvijā atzītas populārās mūzikas melodijas, kā piemēram Piekūns skrien debesīs (Jauns Mēness), Kiss from a rose (Seal), kā arī skaņdarbus no grupas jaunākās programmas Sudrabs.

Rīgas A Cappella festivāls ir iespēja piedzīvot lieliskus koncertus, gūt iedvesmu un apliecinājumu cilvēka balss neierobežotām iespējām. Daudzas jaunas tikšanās un kopā būšana, spilgtas un radošas idejas - festivāls ir vieta iedvesmai un pozitīviem impulsiem. Izcilība, talants, vienkāršība un mūzikas mīlestība – šie vārdi raksturo šī gada festivāla programmu,” – saka festivāla rīkotājs un nodibinājuma Sing Latvia pārstāvis Guntis Cimiņš. 

Piektais Starptautiskais Rīgas A Cappella festivāls norisināsies no 20. līdz 22. oktobrim. Festivāls savās programmās piedāvā augstvērtīgus, starptautiski atzītu mākslinieku koncertus un meistarklases, īpaši veidotos mūzikas projektos iepazīstina ar pasaules spilgtākajiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem.

Festivāla programma - www.rigasacappellafestivals.lv

Festivāla norisi atbalsta Rīgas dome, Valsts Kultūrkapitāla fonds un Live Rīga.