X AMBASSADORS
13/Mar/2020

Vecuma ierobežojumi: nav
Ieeja pasākumā: no plskt. 18:00 

Sakarā ar koronavīrusa pandēmiju, uz citu datumu tiek pārcelts X Ambassadors koncerts, kas bija ieplānots 13.martā zālē Palladium. Jaunais datums tiks izziņots tuvāko dienu laikā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
X Ambassadors paziņojums:
“Mīļie X Ambassadors fani! Ar lielu nožēlu un smagām sirdīm esam spiesti atcelt mūsu koncertus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Krievijā, Baltkrievijā un Ukrainā. Sakarā ar bezprecedenta pasaules mēroga mēroga satraukumu par koronavīrusa pandēmiju un ar to saistītajiem ceļošanas ierobežojumiem esam pieņēmuši lēmumu nekavējoties atgriezties pie savām ģimenēm. Mēs jau strādājam pie tā, lai izplānotu, kad varēsim atgriezties un nospēlēt šos koncertus, cik vien ātri tas būs fiziski iespējams. Mums ļoti patīk uzstāties saviem faniem, un nekas mūs nesarūgtina vairāk kā nepieciešamība pārcelt koncertu. Dosim ziņu par jaunajiem datumiem cik vien ātri iespējams”.


Rīkotājs: BRAVO EVENTS, SIA
 
Marts
 
1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

13.martā koncertzālē Palladium The Orion Tour ietvaros uzstāsies ASV indīroka grupa X Ambassadors. Grupa atzīmēs sava jaunā albuma “Orion”, kā arī singla “In Your Arms” izdošanu, kas 2019.gada jūnijā tapis sadarbībā ar deju mūzikas producentu Illenium. 

Hitu “Jungle”, “Renegades” un “Unsteady” autori pelnīti tiek dēvēti par alternatīvās mūzikas jaunajiem varoņiem. Viņu dziesma “Litost” iekļauta filmas “The Host” skaņu celiņā, bet “Renegades”, kuru daudzi atpazīst arī no automašīnas Jeep Renegade reklāmas, atradusies Billboard alternatīvās mūzikas topa virsotnē 12 nedēļas pēc kārtas. X Ambassadors koncertējuši kopā ar tādiem mūziķiem kā Imagine Dragons, Jimmy Eat World un The Mowglis. 

Platīna statusu ieguvušais albums “VHS” pārvērta X Ambassadors no alternatīviem rokeriem un Bruklinas indīroka autsaideriem Billboard varoņos. Šis albums ir intīms ieskats Sema Herisa un viņa brāļa Keisija Herisa jaunības mirkļos, un to paspilgtina brāļu mājas video, agrīno ierakstu un mēģinājumu audio fragmenti. Kopā ar albumu klajā nāca grupas “vizītkarte” - hiti “Unsteady” un “Renegades”, trīs gadus ilga turneju odiseja un dalība virknē augsta līmeņa festivālu. Herisa daiļrade kļuva arvien personiskāka, un tas izpaudās sirsnīgi trauslajos 2018.gada singlos “Joyful” un “Don’t Stay”, kā arī aizveda grupu plašā Ziemeļamerikas turnejā. Vienmēr būdami pateicīgi savām saknēm, X Ambassadors pagājušā gada septembrī atgriezās dzimtajā Itakā Cayuga Sound festivālā, kur divas dienas uzstājās un vāca ziedojumus vietējām labdarības organizācijām. 

Dziesma “Boom” no 2019.gadā izdotā albuma “Orion” kļuva par himnu personiskai revolūcijai un empātiskai atdzimšanai. Albuma noformējums veidots Braila rakstā dzelteni melnā krāsu gammā. Keisijam Herisam, kura redze kopš dzimšanas ir tikai 10%, šī ir pirmā reize, kad viņš pats vizuāli var novērtēt sava darba augļus. Koncertos Heriss šķiet vienkārši stilīgs mūziķis tumšās brillēs, taču brīdī, kad viņš pasniedzas pēc sava spieķa, skatītāji pēkšņi apjauš, ka viņš neredz. Pateicoties grupas popularitātei, Keisijs Heriss kļuvis par visu mūziķu ar īpašām vajadzībām pārstāvi un balsi un cīnās par viņu tiesībām. “Mūsu mūzika vēsta par to, ka redzam parastās lietās neparasto. Mēs sakām nē diskriminācijai un neiecietībai, - stāsta Heriss.