X AMBASSADORS
11/Mar/

Vecuma ierobežojumi: nav
Ieeja pasākumā: no plskt. 18:00 

Grupas X AMBASSADORS koncerts, kas tika paredzēts 13.martā koncertzālē Palladium, ir ATCELTS. Novērtējot situāciju ar COVID-19 izplatību ASV un pasaulē, grupa ir spiesta pieņemt lēmumu par Eiropas turnejas atcelšanu. X Ambassadors dalībnieki pauž nožēlu par nepieciešamību atcelt koncertus un cer uz pēc iespējas ātrāku tikšanos pēc ierobežojumu atcelšanas.

Nauda par biļetēm, kuras tika iegādātas I-veikalā www.bilesuserviss.lv, tiks atmaksāta ar pārskaitījumu uz pirkuma laikā izmantoto bankas kontu līdz 31.10.2020.

Biļešu īpašniekiem, kuri biļetes iegādājās tirdzniecības vietās, lūgums aizpildīt naudas atgriešanas veidlapu https://www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund
līdz 18.12.2020.

Rīkotājs: BRAVO EVENTS, SIA
 
Marts
 
1 2 3 5 6
7 8 9 10 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31
ASV indīroka grupa X Ambassadors izziņo pasaules turneju The Beautiful Liar. Koncertūres ietvaros 2022.gada 11.martā mūziķi uzstāsies zālē Palladium. Biļetes pārdošanā no 18.jūnija plkst. 10:00.
Pavisam nesen X Ambassadors izdevusi jaunu tumši kinematografisku singlu "My Own Monster". Skaņdarbs ir atmosfēriska psihodrāma heavy pop stilā ar grūva elementiem. Šogad grupa arī plāno pabeigt darbu pie sava ilgi gaidītā trešā albuma.
 
X Ambassadors pelnīti tiek dēvēti par alternatīvās mūzikas jaunajiem varoņiem. Viņu dziesma “Litost” iekļauta filmas “The Host” skaņu celiņā, bet “Renegades”, kuru daudzi atpazīst arī no automašīnas Jeep Renegade reklāmas, atradusies Billboard alternatīvās mūzikas topa virsotnē 12 nedēļas pēc kārtas. X Ambassadors koncertējuši kopā ar tādiem mūziķiem kā Imagine Dragons, Jimmy Eat World un The Mowglis.
Papildus muzikālajiem sasniegumiem īpašu atpazīstamību ieguvis grupas taustiņinstrumentālists Keisijs Heriss, kas kopš dzimšanas ir neredzīgs. Koncertos Heriss šķiet vienkārši stilīgs mūziķis tumšās brillēs, taču brīdī, kad viņš pasniedzas pēc sava spieķa, skatītāji pēkšņi apjauš, ka viņš neredz. Pateicoties grupas popularitātei, Keisijs Heriss kļuvis par visu mūziķu ar īpašām vajadzībām pārstāvi un balsi un cīnās par viņu tiesībām. “Mūsu mūzika vēsta par to, ka redzam parastās lietās neparasto. Mēs sakām nē diskriminācijai un neiecietībai, – stāsta Heriss.