Ghostemane
8/Nov/

Informāciju par pasākuma pārcelšanu un biļešu īpašnieku iespējām sniedz pasākuma rīkotājs!

Vecuma ierobežojumi: nav
Ieeja pasākumā: no plskt. 18:00 

GHOSTEMANE koncerts, kas tika paredzēts 18.aprīlī koncertzālē Palladium tiks pārcelts uz 8.novembri. Visas biļetes būs derīgas jaunajā datumā.
Mākslinieka menedžmenta paziņojums par koncerta pārcelšanas iemeslu:
“Tā ir vairāku faktoru kombinācija, taču vissvarīgākais viņam ir tas, ka viņš jūt, ka šis koncerts nav tas, ko viņa fani ir pelnījuši, un to, ka jāizdod jauns ieraksts, lai padarītu to dzīvīgāku ”.

 

Rīkotājs: Bravo Events, SIA

Pēc veiksmīgās ASV turnejas Floridā dzimušais reperis Ghostemane beidzot uzstāsies Eiropā. 18.aprīlī viņš koncertēs zālē Palladium. Biļešu iepriekšpārdošana sāksies piektdien 13. septembrī plkst. 11:00. Tikai pirmās 300 biļetes par īpašu cenu 25 EUR. 

Ghostemane, īstajā vārdā Ēriks Vitnijs (Eric Whitney) — amertikāņu reperis, kas pamanās apvienot, šķiet, nesavienojamus žanrus: hip-hopu, trapmūziku un blekmetālu. Žurnāls NME raksturo viņa daiļradi kā “emo jūtīguma un hiphopa sintēzi”. 

Ghostemane mūziku sāka radīt kopā ar pagrīdes hiphopa apvienību Schemaposse,un sadarbībā ar reperi Pouya izdeva dziesmu “1000 Rounds”, kas YouTube vietnē apskatīts jau 17 miljonus reižu. Viņa lielākais hits “Mercury: Retrograde” vietnē Spotify atskaņots 54 miljonus reižu, bet YouTube tas sasniedzis 166 miljonus skatījumu. 

Dažu gadu laikā Ghostemane izdevis vairāk kā duci dažādu hitu, kas mūzikas straumēšanas platformās atskaņoti jau gandrīz miljardu reižu. Pēdējo no izdotajiem ierakstiem “Human Error” producējis ParvO. Ghostemane koncertē visā pasaulē, un viņa kults ar katru uzstāšanās reizi iegūst vairāk sekotāju.