Dzelzs Vilks - Jura Kaukuļa jubilejas koncerts
20/Mar/
  • Bezmaksas ieeja līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, pilngadīgas personas pavadībā
  • Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00 
  • Pasākuma sākums: 20:00 

Sēdvietas atrodas zālē un stāvvietas balkonos.  

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju un no jauna ieviestos iekštelpu pasākumu apmeklējuma ierobežojumus, 7. novembrī plānotie Dzelzs Vilka koncerti nevar notikt iecerētajā veidā, tāpēc organizētāji lēmuši tos pārcelt atkārtoti – tie notiks nākamajā pavasarī, 2021. gada 20. martā, koncertzālē "Palladium", kur koncertus varēs noskatīties visi jau iegādāto biļešu īpašnieki.
"Dzelzs vilks" no sirds atvainojas par neērtībām un vēl visiem veselību!
Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno koncerta datumu.
Tiekamies klātienē pavasara koncertos!Rīkotājs: Dzelzs Vilks, biedrība
 
Marts
 
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 18 19 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

DZELZS VILKS
Jura Kaukuļa jubilejas koncerti

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju un no jauna ieviestos iekštelpu pasākumu apmeklējuma ierobežojumus, 7. novembrī plānotie Dzelzs Vilka koncerti nevar notikt iecerētajā veidā, tāpēc organizētāji lēmuši tos pārcelt atkārtoti – tie notiks nākamajā pavasarī, 2021. gada 20. martā, koncertzālē "Palladium", kur koncertus varēs noskatīties visi jau iegādāto biļešu īpašnieki.
"Dzelzs vilks" no sirds atvainojas par neērtībām un vēl visiem veselību! 
Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno koncerta datumu.

Tiekamies klātienē pavasara koncertos!

Leģendārā latviešu rokgrupa “Dzelzs vilks” aicina uz grupas solista un dziesmu autora Jura Kaukuļa jubilejas koncerttūres noslēguma koncertiem. Tie notiks 20. martā, Rīgā, koncertzālē “Palladium”, plkst. 16.00 un 20.00 

Koncerti atkārtoti pārcelti no 12. septembra un 7. novembra, mūzikas nama “Daile”.

Juris Kaukulis, kurš 2020. gadā svin pusgadsimta dzimšanas dienu, ir latviešu mūziķis, rokgrupas “Dzelzs vilks” vadošais solists un ģitārists, kura balss tembrs, harizmātiskā uzstāšanās maniere un nebeidzamā enerģija ārpus standartiem nav sajaucama ne ar vienu citu.

Jura dibinātā grupa “Dzelzs vilks”, gadiem ejot, kļuvusi par mūziķa alter ego, un ir viena no populārākajām Latvijas rokgrupām, kas saņēmusi ievērojamu skaitu apbalvojumu gan par labākajiem roka un folka albumiem, gan – par dziesmām.  

2020. gada sākumā “Dzelzs vilks” aizvadīja vairākus izpārdotus Jura Kaukuļa jubilejas koncertus Latvijas pilsētas, un turneju noslēgs 7. novembrī, Rīgā, koncertzālē “Palladium”, divos koncertos. Tajos skanēs sulīgākās dziesmas no dažādiem “Dzelzs vilka” daiļrades posmiem, tāpat arī fanus priecēs populārākās kompozīcijas un pavisam jaunas dziesmas. Nedzirdētās versijās izskanēs arī Jura Kaukuļa kompozīcijas, tapušas radošās sadarbībās kopā ar dažādiem māksliniekiem. 

“Ņemot vērā pašreizējos iekštelpu koncertu apmeklējuma ierobežojumus, ir skaidrs, ka tādā veidā, kādā bija iecerēti divi 12. septembra koncerti mūzikas namā “Daile”, tie nevar notikt. Tāpēc rūpēs par klausītāju veselību un ievērojot likumu, “Dzelzs vilks” lēmis pārcelt abus koncertus uz citu datumu – 7. novembri, kā arī uz plašākām telpām - koncertzāli “Palladium”, kurā koncertu varēs noskatīties visi jau iegādāto biļešu īpašnieki. 

Grupa lūdz ņemt vērā, ka sakarā ar pasākumu apmeklējuma ierobežojumiem koncerta organizētājs ir veicis izmaiņas sēdvietu un stāvvietu izkārtojumā, lai koncertu apmeklētājiem nodrošinātu nepieciešamo savstarpējo distanci. Iepriekš iegādāto biļešu īpašniekiem tiks izsūtītas jaunas biļetes, kas atbilst iepriekš iegādāto biļešu kategorijām, līdzvērtīgās vietās iepriekš izvēlētajām.